Randevu Oluştur

shape

Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir

Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir
Çilingir hizmetlerinde değişmekte olan bütün koşullara ve yeniliklere öncülük eden Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir çilingircilik alanında kaliteli ve güvenilir gelişmiş olan bütün cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.
Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  24 Saat Açık
 • Salı
  24 Saat Açık
 • Çarşamba
  24 Saat Açık
 • Perşembe
  24 Saat Açık
 • Cuma
  24 Saat Açık
 • Cumartesi
  24 Saat Açık
 • Pazar
  24 Saat Açık
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Muhammet Pehlivan
Sait Çilingir sayesinde aracımın kapılarına zarar verilmeden, 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde aracımın kapılarını açtılar. Kaybolan anahtarımı ise tekrardan yeni bir anahtar yaparak tarafıma teslim ettiler, güvenilir olmaları beni mutlu etti.
Cihan Saraç
Şişli ve beşiktaş çilingir hizmeti deyince en kurumsal firmalarından biridir, müşteri memnuniyetleri çok üst düzeyde. Tam dedikleri saatte adresime kadar geldiler, beni mağdur etmediler kısa sürede kapım açıldı ve ek olarak da kilit değişimi yaptırdım. Çok memnunum teşekkürler.
Ömer Atik
Sait Çilingir, Beşiktaş ve Şişli'nin en büyük çilingir firmalarından olmasından dolayı kendilerini tanıyorum. Dörtyol meydanda bulunan ofisleri sayesinde kendi bu taraflarda bilindik bir esnaftır. İşini hakkıyla yapıyor, teşekkürler.
Semih Duran
Beşiktaş bebek mahallesinde bulunan evimin anahtarını tatil dönüşü kaybettim, evime en yakın konumda olan Sait Çilingir sayesinde tatilim tam anlamıyla zehir olmadan hızlıca çözüm ürettiler kapımı açtılar. Ortalama bulunduğum adrese 20 dakika da geldiler.
shape1
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir

Sıkça Sorulan Sorular

Anahtarımı Kaybettim Nasıl Açabilirim?

Evinizin veya şahsi aracınızın anahtarını kaybettiyseniz veya anahtar için herhangi bir kırılma söz konusu olduysa bu durum için Sait Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz. Sait Çilingir, 7 gün 24 saat hizmet vermekte kurumsal bir firmadır. Güvenilir ve bulunduğunuz bölgeye dakikalar içerisinde ulaşım sağlayıp kilitli olan kapıyı açar.

Kilitlere Zarar Vermeden Kapı Açılır mı?

Nalburiye & Hırdavat kategorisinde yer alan ve halk adında maymuncuk olarak bilinen set sayesinde kapınızın kilidine zarar verilmeden kapı açma işlemleri güvenilir bir şekilde Sait Çilingir tarafından gerçekleşir.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Sait Çilingir ile iletişime geçmek için, 0212 288 97 16 & 0532 294 24 20 nolu numaradan 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 7/24 Acil çilingirlik hizmeti sunmaktadır.

Servis Süresi Ne Kadar?

Sait Çilingir, bulunmuş olduğunuz noktaya konum atmanıza gerek kalmadan, sadece mahalle - sokak bina numarası bildirerek ortalama 20 dakika içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz. İşlem süresi, kilidin modeli - kapının modeli - aracın modeline göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama toplam işlem süresi 5-20 dakika arasında değişmektedir.

Kapımın Arkasında Anahtar Kaldı Nasıl Açabilirim?

Kapının arkasında anahtar kaldı ve kapı kapandı ise bu durum için güvenilir bir çilingire ihtiyaç duyabilirsiniz. Sait Çilingir ile sizlerde güvenilir bir hizmetten faydalanabilirsiniz.

Gece'de Kilit Değiştirmeye Geliyormusunuz?

Evet, firmamız bulunduğunuz yere maksimum 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayıp sizlerin dertlerine çözüm üretiyor. Sait Çilingir gece - gündüz hizmet veren bir kurumsal firmadır.

Sizi Arayalım

Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.