Müşteri Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.
Cihan Saraç
Şişli ve beşiktaş çilingir hizmeti deyince en kurumsal firmalarından biridir, müşteri memnuniyetleri çok üst düzeyde. Tam dedikleri saatte adresime kadar geldiler, beni mağdur etmediler kısa sürede kapım açıldı ve ek olarak da kilit değişimi yaptırdım. Çok memnunum teşekkürler.
Semih Duran
Beşiktaş bebek mahallesinde bulunan evimin anahtarını tatil dönüşü kaybettim, evime en yakın konumda olan Sait Çi lingir sayesinde tatilim tam anlamıyla zehir olmadan hızlıca çözüm ürettiler kapımı açtılar. Ortalama bulunduğum adrese 20 dakika da geldiler.
Muhammet Pehlivan
Sait Çilingir sayesinde aracımın kapılarına zarar verilmeden, 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde aracımın kapılarını açtılar. Kaybolan anahtarımı ise tekrardan yeni bir anahtar yaparak tarafıma teslim ettiler, güvenilir olmaları beni mutlu etti.
Ömer Atik
Sait Çilingir, Beşiktaş ve Şişli'nin en büyük çilingir firmalarından olmasından dolayı kendilerini tanıyorum. Dörtyol meydanda bulunan ofisleri sayesinde kendi bu taraflarda bilindik bir esnaftır. İşini hakkıyla yapıyor, teşekkürler.