Hakkımızda

shape
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir
Çilingir hizmetlerinde değişmekte olan bütün koşullara ve yeniliklere öncülük eden Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir çilingircilik alanında kaliteli ve güvenilir gelişmiş olan bütün cihazlarla çalışarak alanında farklı olmayı sürdürmektedir.

Sait Elektrik Anahtar, 1991 senesinde sadece elektrik hizmetleri için Şişli, Gayrettepe'de Sait Dolakçı tarafından kuruldu. Kısa zamanda çalışkanlığı, titizliği ve kaliteli hizmet anlayışı ile semtte sevilen ve aranan biri oldu. 1995 senesinde atılım yaparak, elektrik işlerine ilaveten çilingir ve anahtar hizmetleri de sunmaya başladı. İstanbul'un başta Şişli ilçesi olmak üzere, Beşiktaş, Levent, Kağıthane, Maslak, Sarıyer, Ortaköy, Taksim ve diğer çevre ilçe ve semtlere servis verebilir duruma geldi. Sait Elektrik Anahtar, siz değerli müşterilerine 22 senedir aralıksız 7/24 hizmet vermeye devam etmektedir. Ana prensibimiz kaliteli, güvenli ve güleryüzlü hizmetimizi müşteri memnuniyeti ile taçlandırmaktır.

Çilingir hizmetlerimizle her zaman dikkat çeken bir yapıdayız. Sait Elektrik Anahtar & Çilingir olarak uzun bir süredir ev ve otomobillere dair faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Bununla beraber kendimizi geliştirmeye de devam ederek, geleneksel yöntemlerle sınırlı kalmamaktayız. Ancak bu şekilde müşterilerimizin mağduriyetlerini kalıcı olarak giderebileceğimiz düşüncesi içerisindeyiz. Garantili, uygun fiyatlı ve güvenli hizmet anlayışımızı her zaman gösteriyoruz. Ev ve otomobilleri baz alarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Sait Elektrik Anahtar & Çilingir desteğimizi an be an ortaya koymaktan da geri durmuyoruz. Kilit değişimi, anahtar kopyalama, kapı açma hizmetlerimizle de öne çıkan bir halde destek veriyoruz.

Sait Elektrik , Anahtar & Çilingir Hizmetlerimiz

Var olan hizmetlerimiz temel olarak ev ve araç kapılarına odaklı olarak ortaya çıksa da bununla sınırlı değiliz. Aynı zamanda da teknolojik güvenlik önlemlerine dair faaliyetlerimizi de yürütmekteyiz. 7/24 müşterilerimize destek vererek; gece gündüz demeden yanlarında oluyoruz. Motorlu ekiplerimiz sayesinde en geç yarım saat içerisinde talep edilen işlemleri hayata geçirmeye başlıyoruz. Bununla beraber kaliteli çilingir hizmetlerimizi her an gösterebilmekteyiz. Haftanın her günü her saatinde devreye girerek; uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde sorunları ortadan kaldırmaktayız. Böylelikle daha güvenli kapılara sahip olmanızda destek verdiğimizi göreceksiniz. Kilit değiştirme ve onarma işlemlerimizle sınırlı kalmayarak farklı hizmetlerimizi de ortaya koymaktayız. Elektronik kilit satışını ve montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Böylelikle daha güvenlikli bir alan yaratmanıza da vesile olmaktayız.

Sait Çilingir Hizmet Bedellerimiz

Hizmetlerimiz geniş bir yelpazede ortaya çıktığından ötürü kullanıcılarımızın istediği şartları karşılamaktayız. Sadece hizmet kalitemizle değil fiyatlarımızla da övünen bir yapıya sahibiz. Ücretlerimizi şeffaf bir biçimde ortaya koyarak; profesyonel hizmetlerimizi bu şekilde yürütmeye de devam etmekteyiz. Böylelikle her bir müşterimizin istedikleri gibi bir olanağa ulaşmalarında her türlü desteği veren bir tavır takınmaktayız.
Çalışma Saatlerimiz
 • Pazartesi
  24 Saat Açık
 • Salı
  24 Saat Açık
 • Çarşamba
  24 Saat Açık
 • Perşembe
  24 Saat Açık
 • Cuma
  24 Saat Açık
 • Cumartesi
  24 Saat Açık
 • Pazar
  24 Saat Açık
Bize Ulaşın
Bizim İçin Ne Dediler?
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir gerçek müşteri deneyimlerine dayanır.

Muhammet Pehlivan

Sait Çilingir sayesinde aracımın kapılarına zarar verilmeden, 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde aracımın kapılarını açtılar. Kaybolan anahtarımı ise tekrardan yeni bir anahtar yaparak tarafıma teslim ettiler, güvenilir olmaları beni mutlu etti.

Cihan Saraç

Şişli ve beşiktaş çilingir hizmeti deyince en kurumsal firmalarından biridir, müşteri memnuniyetleri çok üst düzeyde. Tam dedikleri saatte adresime kadar geldiler, beni mağdur etmediler kısa sürede kapım açıldı ve ek olarak da kilit değişimi yaptırdım. Çok memnunum teşekkürler.

Ömer Atik

Sait Çilingir, Beşiktaş ve Şişli'nin en büyük çilingir firmalarından olmasından dolayı kendilerini tanıyorum. Dörtyol meydanda bulunan ofisleri sayesinde kendi bu taraflarda bilindik bir esnaftır. İşini hakkıyla yapıyor, teşekkürler.

Semih Duran

Beşiktaş bebek mahallesinde bulunan evimin anahtarını tatil dönüşü kaybettim, evime en yakın konumda olan Sait Çi lingir sayesinde tatilim tam anlamıyla zehir olmadan hızlıca çözüm ürettiler kapımı açtılar. Ortalama bulunduğum adrese 20 dakika da geldiler.
shape1
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir
Sıkça Sorulan Sorular
Kilitlere Zarar Vermeden Kapı Açılır mı?

Nalburiye & Hırdavat kategorisinde yer alan ve halk adında maymuncuk olarak bilinen set sayesinde kapınızın kilidine zarar verilmeden kapı açma işlemleri güvenilir bir şekilde Sait Çilingir tarafından gerçekleşir.

Gece'de Kilit Değiştirmeye Geliyormusunuz?

Evet, firmamız bulunduğunuz yere maksimum 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayıp sizlerin dertlerine çözüm üretiyor. Sait Çilingir gece - gündüz hizmet veren bir kurumsal firmadır.

Kapımın Arkasında Anahtar Kaldı Nasıl Açabilirim?

Kapının arkasında anahtar kaldı ve kapı kapandı ise bu durum için güvenilir bir çilingire ihtiyaç duyabilirsiniz. Sait Çilingir ile sizlerde güvenilir bir hizmetten faydalanabilirsiniz.

Sizinle İletişime Nasıl Geçebilirim?

Sait Çilingir ile iletişime geçmek için, 0212 288 97 16 & 0532 294 24 20 nolu numaradan 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Firmamız 7/24 Acil çilingirlik hizmeti sunmaktadır.

Servis Süresi Ne Kadar?

Sait Çilingir, bulunmuş olduğunuz noktaya konum atmanıza gerek kalmadan, sadece mahalle - sokak bina numarası bildirerek ortalama 20 dakika içerisinde gelmesini sağlayabilirsiniz. İşlem süresi, kilidin modeli - kapının modeli - aracın modeline göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama toplam işlem süresi 5-20 dakika arasında değişmektedir.

Anahtarımı Kaybettim Nasıl Açabilirim?

Evinizin veya şahsi aracınızın anahtarını kaybettiyseniz veya anahtar için herhangi bir kırılma söz konusu olduysa bu durum için Sait Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz. Sait Çilingir, 7 gün 24 saat hizmet vermekte kurumsal bir firmadır. Güvenilir ve bulunduğunuz bölgeye dakikalar içerisinde ulaşım sağlayıp kilitli olan kapıyı açar.

Sizi Arayalım
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir
Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Sait Elektrik , Anahtar Ve Çilingir hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.